Sepetiniz Boş.


  Etkinlikler

Satış Koşulları

 
Bu şartlar ve koşullar ................ tarihinde güncellenmiştir. 
 
erzurumoltutasitesbihleri.com’un kullanımı ve online alışveriş işlemi aşağıdaki şart ve koşullar doğrultusunda gerçekleştirilmelidir.
Ürünlerimizi satın alan kişiler aşağıdaki belirtilen şartları kabul etmiş bulunurlar.
 
1. Malın Tanımı
 
Ürün tanımı, resmi, bilgisi ve fiyatının doğru olması konusunda gerekli  titizlik tarafımızdan gösterilmektedir. Ancak herhangi bir yazım hatası, teknik bilgi değişikliği, kusur veya ihmal durumunda ortaya çıkacak problemlerde sorumluluk kabul edilemez. Renkler, web sitesinde olduklarından farklı görünebilir bu internet teknolojisinin yeterli olmamasından kaynaklıdır. 
 
2. Ürünlerin Satın alınması İşlemi? 
 
erzurumoltutasitesbihleri.com ürün satış bedellerini TL bazında sunar. Sitemizde satılan ürünlerin bazıları ithal ürünler olduğundan, döviz kurlarındaki değişiklik alış fiyatlarına ve dolayısıyla erzurumoltutasitesbihleri.com üzerinden siz değerli müşterilerimize sunduğumuz satış fiyatlarına da yansımaktadır. 
Ürünlerimizi erzurumoltutasitesbihleri.com üzerinden, belirtilen ödeme yöntemlerinden size uygun olanı tercih ederek güvenle sipariş verebilirsiniz. 
erzurumoltutasitesbihleri.com üzerinden satışa sunduğumuz ürünler, aksi belirtilmedikçe erzurumoltutasitesbihleri.com stoklarında değil üretici veya dağıtıcı stoklarında bulunmaktadır. Bu gibi durumlarda sipariş edilen ürünün, tedarikçi stoklarında tükenmesi halinde, size derhal bilgi verilerek siparişiniz iptal edilir ve ödediğiniz bedel kesintisiz olarak size 3 gün içinde iade edilir.
 
3. Fiyatlandırma ve Ödeme:
 
Bu nedenle sitemizde gördüğünüz fiyatlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Aynı ürünün sonraki alımlarında  önceki fiyat garanti edilemez.
 
4. Yasal Haklar
 
Bu koşullar ile sağlanan yasal hakların korunması için Türkiye - Erzurum mahkemeleri yetkilidir.erzurumoltutasitesbihleri.com üzerinden alışveriş yapan kişi ve kurumlar yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır

Online : 1 | Bügün : 41 | Toplam : 844065
erzurum oltu taşı tesbih,oltu taşı bayan takıları,oltu taşı erzurum
© Copyright By 2013 ERZURUM OLTU TESBİH . Her Hakkı Saklıdır